سوالات متداول

سوالات متداول

در این صفحه سوالات احتمالی سایت “استاد ریاضی” در زمینه تدریس خصوصی و جواب های آن قرار دارد. در صورتی که سوال شما در این صفحه وجود نداشت می توانید از طریق ورود به صفحه اصلی و زدن دکمه واتساپ از آن طریق با کارشناسان سایت ارتباط برقرار کنید.

کلاس کجا برگزار میشه؟

کلاس های آنلاین در بستر اسکای روم یا گوگل میت و یا تماس تصویری واتساپ برگزار می‌شود و از طریق مرورگر کروم یا سایر برنامه های جستجو امکان شرکت در کلاس از طریق موبایل تبلت و کامپیوتر وجود دارد و نیازی به نصب هیچ گونه برنامه‌ای نیست. لینک ورود به کلاس پس از ثبت نام برای شما ارسال می شود.

کلاس های حضوری می تواند در منزل دانش آموز، منزل استاد و یا یک موسسه آموزشی که استاد در آن فعال است برگزار شود، و بستگی به شرایط کاری استاد مورد نظر دارد.

مدت زمان هر جلسه چقدره؟

مدت زمات جلسه آنلاین 60 دقیقه و جلسه حضوری 90 دقیقه می باشد. در صورتی که در پایان تدریس دانش آموز خواهان ادامه تدریس باشد باید قبل از ادامه کلاس هزینه آن پرداخت شود.

برای رزرو کلاس چطور اقدام کنم؟

برای اینکار در قسمت استاد مورد نظر روی دکمه درخواست کلاس با این استاد کلیک کرده و پس از وارد کردن نام و شماره تماس منتظر تماس کارشناسان استاد ریاضی باشید.

کدام معلم را انتخاب کنم؟

تمامی معلمین فعال در مجموعه استاد ریاضی جزو معلمین حرفه‌ای و دارای رزومه خوب می باشند و می توانید از بین آن با توجه به هزینه تدریس و نظرات دانش آموزان انتخاب کنید و یا با پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا با شرایط شما بهترین معلم پیشنهاد شود.

هزینه کلاس رو باید به "استاد ریاضی" پرداخت کنم یا به معلم؟

هزینه کلاس به شماره کارت 5859471022372159 به نام مهدی بابایی واریز می گردد تا پس از برگزاری کلاس به حساب معلم واریز شود در صورت پرداخت مستقیم هزینه به حساب معلم، “استاد ریاضی” مسئولیتی به عهده نخواهد داشت.

تا چه زمانی باید هزینه رو پرداخت کننم؟

بعد از تماس معلم با دانش آموز برای هماهنگی روز و ساعت هزینه جلسه یا جلسات درخواستی به حساب “استاد ریاضی” واریز می گردد و پس از پرداخت و اعلام آن به پشتیبان سایت جلسه شما ثبت می شود و تا زمان واریز به منزله عدم درخواست در نظر گرفته می شود.

در صورت راضی نبودن از معلم باید چیکار کنم؟

شما میتونید با مجوعه تماس بگیرید و درصورت نداشتن رضایت از مدرس کارشناسان با مدرس دیگه ای (در همون رنج قیمت حق التدریس مدرس قبلی) برای تدریس به شما هماهنگ می کنند. ضمنا در صورتی که تعدادی نارضایتی توسط دانش آموزان اعلام گردد آن معلم از سایت حذف خواهد شد.

هزینه تدریس هر معلم در قسمت پروفایل معلم به ازای چه مدت زمانی است؟

هزینه نوشته شده در سایت به ازای هر 60 دقیقه تدریس در جلسات آنلاین و 90 دقیقه تدریس در جلسات حضوری آن مدرس می باشد. در صورتی که معلم هم تدریس آنلاین داشته باشد هم حضوری هزینه نوشته شده برای تدریس آنلاین می باشد.

اگر بخواهم کلاسم بیشتر از مدت زمان درج شده در سایت ادامه داشته باشد باید چکار کنم؟

زمان کلاس بر اساس توافق بین دانش آموز و معلم میتواند بیشتر شود که در این صورت نیز به ازای دقیقه افزایش یافته هزینه تدریس افزایش میابد مثلا اگر هزینه تدریس یک ساعته مدرس 100 تومان باشد هزینه تدریس یک ساعت و نیم آن 150 تومن می باشد که باید قبل از ادامه کلاس به معلم پرداخت گردد.

کلاس‌ها در چه روزهایی برگزار می‌شوند؟
روز برگزاری کلاس، براساس صحبت و توافق شما با استاد مشخص می‌شود.
من استاد هستم، چطور می‌توانم در "استاد ریاضی" تدریس کنم؟
معلم‌ها و اساتید می‌توانند از طریق آیدی Ostadriazi_admin@ در تلگرام، برای عضویت در استادریاضی درخواست بدهند. سپس درخواست شما بررسی می‌شود و درصورت تایید مدیریت،اطلاعات شما در سایت قرار می گیرد.
برای عضویت داشتن مدرک تحصیلی الزامیست؟

داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی برای تدریس الزامی است ولی دانشجویان دانشگاه های دولتی با داشتن سطح مناسب برای تدریس امکان عضویت خواهند داشت.

هزینه عضویت در سایت چقدر است؟

عضویت در سایت و نمایش اطلاعات معلم رایگان است.

چه استانداردهایی را باید در ویدئو معرفی خود رعایت کنم؟

زمان ویدئو: بین 1 تا 2 دقیقه

کیفیت صدا و تصویر: ویدئو بایستی با دوربین فیلمبرداری و یا وبکم کامپیوتر با کیفیت مناسبی ضبط شود. در صورت در دسترس نبودن دوربین، میتوانید از موبایل برای ضبط ویدئو به صورت افقی استفاده نمایید. ضمن پرهیز از فیلم برداری لرزش دار، لطفا فاصله مناسب تا دوربین را نیز رعایت نمایید. کیفیت صدا بایستی به آسانی قابل شنیدن و بدون صدای پس زمینه باشد. فیلم و عکس پروفایل ارسالی نباید سلفی باشد.

مکان فیلم برداری:

ترجیحا فیلم را در مکانی آرام و با پس زمینه ساده و مرتب ضبط کنید (از فیلم برداری در پارک، مکان های شلوغ، کلاس درس، در حال راه رفتن و …) پرهیز نمایید. فیلم بیش از حد رسمی توصیه نمیشود. ( سعی کنید خودتان باشید).

پوشش: از پوشش های باز، غیررسمی و غیرمتعارف خودداری فرمایید. برای خانم ها پوشش با روسری و یا شال قابل قبول است.

محتوای ویدئو: در مورد سوابق تحصیل و تدریس خود بگویید اگر شیوه تدریس خاصی استفاده می کنید(مانند سوال امتحانی محور، کتاب محور، کتاب کمک آموزشی و …) اشاره کنید و یا در صورتی که جزوه اختصاصی دارید و یا در طول هفته دانش آموز را پشتیبانی می کنید اشاره کنید.

با چه دستگاه هایی میتوانم کلاس های آنلاین خود را برگزار کنم؟

شما می‌توانید کلاس های خود را با استفاده از لپتاپ، کامپیوترهای رومیزی، تبلت و یا موبایل برگزار نمایید. با توجه به اینکه شما استاد جلسه هستید و تسلط شما به کلاس حائز اهمیت است، توصیه می‌شود تمامی کلاس های خود را با آماده سازی فایل های لازم و در لپ تاپ برگزار کرده و از موبایل فقط در موارد اضطراری استفاده نمایید.

مدت زمان هر کلاس چقدر است؟

مدت زمات جلسه آنلاین 60 دقیقه و جلسه حضوری 90 دقیقه می باشد. در صورتی که در پایان تدریس دانش آموز خواهان ادامه تدریس باشد می توانید با توافق و اخذ هزینه کلاس را ادامه دهید ضمنا باید افزایش مدت زمان تدریس به پشتیبانی سایت اطلاع دهید.

تسویه حساب کلاس برگزار شده چقدر طول می‌کشد تا با كسر كارمزد به حساب استاد واریز شود؟
در صورت عدم وجود مشکل، مبالغ ظرف حداکثر سه روز کاری پرداخت خواهند شد.
آیا می توانم تمام پایه هارا تدریس کنم؟

خیر، برای اینکه به دنبال افزایش بازدهی و تسلط کامل استاد در پایه مورد نظر هستیم لذا فقط امکان حداکثر سه پایه پشت سرهم (مثلا هفتم هشتم نهم) وجود دارد.